wtorek, 15 marca 2016

Wiele się u mnie dzieje dlatego częściej jestem na fb tam można szybciej posta wstawić, chyba takie zamieszanie będzie aż do maja w planie mamy remont pokoiku dzieci, skończenie łazienki i kuchni wiec dużo pracy przed nami. 
Powstaje wiele nowości w tym malowane frotki dla dziewczynek, plakaty do pokoju z cytatami które mi się podobaja :D 


9 komentarzy:

 1. Piękne prace i te urocze kokardy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę powodzenia w realizacji. Odnośnie cytatów buddyści mówią, traktuj każdy dzień, tak jakby to był twój ostatni. Jakby nie było cieszmy się, że żyjemy. Miałam ostatnio takie namacalne dowody gdzie walczyłam o zdrowie i życie najbliższych, a dzisiaj powaliła mnie wiadomość choć nie rodzinna to bardzo dojmująca.
  U mnie zmiany na razie w ramach realizacji wirtualnej, czekają na finanse i wakacje. Najgorzej gdy ograniczają cię dosłownie centymetry M4, a rynek meblarski nie przewiduje takich mikroskopijnych obszarów do zagospodarowania przez normalnych ludzi.
  Pozdrówki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak miło Cię znowu oglądać. Kokarda z liskami mnie powaliła hehe ale wszystkie są fajne. A motyle po prostu powalają takie piękne :-D pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Plakat zwalił mnie z nóg, cytat jest tak mądry i prawdziwy... Ludzie czasem mówią, że widzieli już tak wiele, że nic ich już nie zaskoczy. Nieprawda. Nie można tak się zamykać. Potrzeba nam, dorosłym, dziecięcej ciekawości by odkrywać uroki świata wciąż na nowo. :) Bo wtedy ma ono smak.
  Z kokardek jednak najbardziej podoba mi się "gwiezdny pył". Motyl również wspaniały. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam serdecznie,
  Nazywam się Klaudia. Serdecznie zapraszam Cię do dołączenia do nowego serwisu Platforma Kreatywna http://platformakreatywna.com/, gdzie zrzeszamy wszystkie kreatywne strony. Swoim klubowiczom oferujemy zniżki na produkty, informacje o wydarzeniach, spotkania oraz darmowe pliki do pobrania. Serdecznie zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowne są te kokardki :3 ciekawe jakby taka kokardka wyglądała na włosach mojej córci. I ten plakat rewelacyjny!

  OdpowiedzUsuń