poniedziałek, 18 kwietnia 2016

marzenia

Każdy ma marzenia duże i małe, ale najważniejsze że ma że owe marzenia są ważne pozwalają dążyć do ich spełnienia co daje człowiekowi możliwość tworzenia nowych bardziej kolorowych marzeń. Jak wiadomo każde marzenie jest częścią czyjejś duszy, częścią jego pragnień, częścią jego samego i każde nawet to najmniejsze jest najważniejszym. Warto dbać, pielęgnować swoje marzenia i po spełnieniu jednego dążyć do spełnienia drugiego, ale z każdego nawet tego najmniejszego warto jest tez tak samo się cieszyć tak samo być z niego dumnym. Po spełnieniu wszystkich warto jest dalej marzyc, śnić sny o swoich planach i dalej je spełniać 
19 komentarzy:

 1. :) pracowicie ...kreatywnie...inspirująco :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystko takie piękne:) A Cytat "Największe szczęście na świecie na końskim leży grzbiecie" przyległ do mnie jak rzep i się mnie trzyma odkąd otrzymałam od Ciebie tą piękna zawieszkę! Bardzo za to dziękuję raz jeszcze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. "Dobrze widzi się tylko sercem" Co za trafne spostrzeżenie! Pozwolisz,że kiedyś Cię zacytuję na swoim blogu? Ja też tak myślę ! ba, nawet jestem pewna, że to prawda ! i stało mi się coś co potwierdza tą teorię :-D pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystko jest piękne i z całą pewnością bardzo pracochłonne. Jestem pełna podziwu. Aniołki są wyjątkowo słodkie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne prace:). A marzenia cóż bez nich życie strasznie puste jest. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Bez marzeń życie jest szare.Tworzysz cudeńka.Pozdrawiam i słoneczka życzę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne słowa o marzeniach i kapitalne prace. Najbardziej podobają mi się wilki. Wspaniałe!
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ślicznie zilustrowałaś swoją wypowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 9. Piekne prace !!! :) Pozdrawiam Cie Serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Czasami kiedy długo o czymś marzymy - przestajemy wierzyć, że marzenia mogą się spełnić ... I zapominamy o nich, zapominamy marzyć. Aż tu marzenie się spełnia - a my zadziwieni, szczęśliwi i upojeni, że jednak, że się udało, że może można, znowu zaczynamy marzyć :) Czy kolejne uda się spełnić? Zależy jak bardzo w nie wierzymy ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Łapacze snów to moja mania.
  Odnośnie Exuperego uwielbiałam go przez całe swoje dzieciństwo i jego książki oraz ilustracje do momentu książki odsłuchanej w radiowej Trójce, z której się dowiedział jaki był podły dla własnej partnerki życiowej.
  Twoje adaptacje piękne.

  OdpowiedzUsuń
 12. Wszystko jest wspaniałe, tekst z siostrą genialny, ja mam takiego brata cudownego :3 i nie zamieniłabym go za żadne skarby.

  OdpowiedzUsuń
 13. Piękne!!! Masz ogromny talent bardzo zazdroszczę:) czy sprzedajesz gdzieś swoje dzieła? pozdrawiam serdecznie i życzę samych pięknych inspiracji w tworzeniu !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na moim facebooku mozna obejrzec prace i zmaówić albo przez meila albo przez wiadomość na fb

   Usuń
 14. Arcydzieła :-) najbardziej podobają mi się poduszki

  OdpowiedzUsuń
 15. Rety rety! Taki niezwykły post w dniu moich urodzin :) uwielbiam marzyc.. to magiczny czas kiedy czuję jakby moje stopy odrywaly się od ziemi... a moje myśli snują się daleko daleko...
  Piękne prace tworzysz! Masz wspaniały talent, bardzo się cieszę że mogę oglądać twoje rękodzieło:)

  OdpowiedzUsuń