piątek, 17 czerwca 2016

VLEPKI

Witam piątkowo . Dzisiaj mam dla Was coś ciekawego, co mnie urzekło i strasznie przypadło do gustu. Mając własny blog, własne logo każdy chce się wyróżniać posiadać coś szczególnego co spodoba się odbiorcą, taką formą mogą być vlepki – ze swoim logiem, z hasłem lub mottem. 
Moje cudowne Vlepki z piekną pania lisiczką powstały w DRUKARNI BOOKLET. Na pewno będą idealnym sposobem na reklamę, sposobem który pozwoli odróżnić produkt od innych produktów, sposobem na tworzenie swojego wyjątkowego miejsca w sieci.
Cóż mogę o  nich powiedzieć -  są wykonane z wielką starannością, każdy detal idealnie odzwierciedlony, są foliowe oraz pokryte laminatem co powoduje iż nie blakną, są wodoodporne, a co najważniejsze maja cudowne kolory. Osobiście bardzo jestem nimi zachwycona a oto kilka sposobów na ich wykorzystanie :
Cudownie wyglądają na torbie pakunkowejMoje vlepki będą zdobić kubeczki od spodu, będą przy każdym produkcie
Z całego serducha polecam nam cudowny vlepkowy świat i idealne wykonanie w Drukarni 

Na zakończenie postu mam dla Was małą niespodziankę, przy złożeniu zamówienia bezpośrednio na adres a.switala@booklet.pl pod hasłem: "MałaSztuka" otrzymacie 10 % rabatu, a w razie wszelkich pytań i chęci skorzystania z pomocy nie musicie szukać daleko bo właśnie pod tym samym adresem ją uzyskacie. Zapraszam do wspaniałej osoby, która Wam z wielka chęcią podpowie co i jak trzeba zrobić.

5 komentarzy: